Domácí Telefony

Návrh systému – poradíme a navrhneme Vám nejvhodnější řešení pro váš objekt, a to od malého audiotefonu nebo videotelefonu pro Váš dům, byt, až po rozsáhlé objekty jako jsou bytové domy. Máme mnohaleté zkušenosti s návrhy, montážemi a rekonstukcemi systému od různých výrobců.


Konzultace a návrh systému zdarma.

Rekonstruce domácích telefonů a vedeotelefonů :

  • 1. Analýza aktuálního stavu
  • 2. Návrh a plánn realizace domácích telefonů
  • 3. Profesní montáž
  • 4. Předání

Krátká doba realizace

Standardně nabízíme a instalujeme domácí telefony těchto značek:

TESLA Stropkov

Tradiční Slovenský výrobce s 50ti letou tradicí. Domácí telefony založené na dvojvodičové 2 BUS technologii, vhodné na použití jak do rodinných domů, tak pro velké bytové domy. Domácí videotelefony, zde najdeme sadu pro jednoho účastníka vhodný pro rodinný dům, až po rozsáhlý systém s mnoha možnostmi. Systém je založen na principu audiosystému 2-BUS, proto je možné videovrátné a videotelefony zařadit do jednoho systému s vrátnými a domácími telefony 2-BUS audiosystému. V tomto videosystému, tak může být zapojen 1 videovrátný a dalších max. 7 audio nebo video vrátných, přičemž jeden musí být definován jako hlavní vrátný, který plní funkci ústředny pro celý systém, zabezpečuje komunikaci a napájení. Vedlejší vrátný má z hlediska uživatele stejné vlastnosti jako hlavní, montuje se např. na vedlejší vchod domu. Do systému doporučujeme zapojit dohromady maximálně 100 ks telefonů a to max. 45 videotelefonů a zbytek do 100 audiotelefony.

VIDEX

Italský výrobce působící na českém trhu cca 20 let, je jedním z významných evropských výrobců v oblasti domácích telefonů, videotelefonů a přístupových systémů. Nabízí analogové i digitální systémy v několika řadách ve více barevných variantách.
Široké možnosti použití od rodinného domu, až po velmi rozsáhle objekty.

EMOS

Domácí videotelefony vhodné pro rodinné domy.

Sady domácích videotelefonů obsahují kamerovou jednotku, videotelefon se sluchátkem a napájecí zdroj. Jednotlivé části jsou plně kompatibilní a poskytují max. pohodlí. Sady domácích videotelefonů patří mezi zabezpečovací systémy k ochraně majetku a osob. Dveřní videotelefon umožňuje jednoduše komunikovat s osobami stojícími za dveřmi popř. jim umožnit přístup do domu. U vchodu je umístěna kamerová jednotka se zvonkem, která umožňuje přenos obrazu do videotelefonu uvnitř domu.