Zabezpečovací systémy

Logo montážního partnera - Jablotron

S montáží alarmu JABLOTRON dostáváte: Dotaci na 3 měsíce služby celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazku se tak můžete přesvědčit,
co znamená pocit skutečného bezpečí.

služby, které nabízíme

  • poradíme a navrhneme Vám nejvhodnější zabezpečení vašeho majetku, a to od malého alarmu do domu, bytu, až po velmi rozsáhlé objekty jako jsou obchodní domy, logistická centra, fotovoltaické elektrárny - perimetrie.
  • Návrh systému včetně rozpočtu zdarma.

Montáže

  • Alarmy – Jabloton, Paradox, Ademco Microtech - Galaxy
  • Montáže velkého rozsahu provádíme po celé České republice, objekty menšího rozsahu jako jsou např. alarmy do bytu, domu cca do 150 km (převážně východní a střední Čechy), Praha.

Servis

  • Servis zajišťujeme záruční a pozáruční servis alarmu jablotron, paradox (systémy esprit, spekta, digiplex), ademco microtech (systém galaxy).

Montujeme a servisně zajišťujeme alarmy drátové i bezdrátové.

Jaké jsou přednosti klasických drátových versus bezdrátových systému? Budeme se snažit Vám na tuto otázku odpovědět a popsat jednoduchým způsobem jak a co potřebujete k tomu, aby jste si zabezpečily Váš majetek ať se jedná o byt nebo kongresové centrum.

Klasické – drátové alarmy

Jednotlivé komponenty jsou levnější než bezdrátové, lze kombinovat komponenty různých výrobců a využít širší škálu pohybových, požárních a jiných níže popsaných detektoru. Jednotlivé prvky jsou navzájem propojeny kabely, po kterých jsou napájeny a přenášejí se veškeré informace, prostě komunikují po drátě. Samozřejmě je nutné provést kabelové rozvody. Nemusíte měnit baterie ve snímačích, ale to neznamená, že není třeba se o alarm starat, doporučujeme provádět preventivní prohlídky.

Bezdrátové alarmy

Instalace je velmi rychlá a čistá (pouze se vrtají otvory pro hmoždinky na upevnění komponentů). Takže není nutná instalace lišt – nenaruší interiér. Systém lze jednoduše a rychle rozšířit a nebo přemístit v případě změny Vaši firmy. Nutností je výměna baterií v jednotlivých komponentech (detektory pohybu, klávesnice atd.), ale není třeba se toho obávat, samotestující funkce Vás upozorní na potřebu výměny baterie daného komponentu či na poruchu.

Návrh alarmu

Návrh systému je odvislý případ od případu, z tohoto důvodu máme poradenství, takže doporučujeme zavolat nebo poslat email, kde v rámci možnosti Vám doporučíme další postup. Pokud je možné, tak Vám vypracujeme návrh, nebo se domluvíme na obhlídce objektu. Montáží alarmu se zabýváme od roku 1994, máme stovky instalací od bytu, domu, autosalonů, obchodních domů, logistických center.

Výběr alarmu

Zde musíme vycházet z toho, že Váš alarm má chránit majetek a vy jako zákazník se můžete na něj plně spolehnout. Používáme pouze komponenty renomovaných firem a výrobky jsou atestovány dle normy ČSN EN 50131-1, případně i schválen Českou asociací pojišťoven. Pokud systém používá radiová nebo telekomunikační zařízení, musí mít zároveň i atest ČTU. Tato schválení jsou určitou zárukou kvality zabezpečovacího zařízení. Naše firma má potřebné certifikáty a proškolení od dodavatelů. A samozřejmostí je doložení koncesní listiny a certifikátů k námi nainstalovaného alarmu, toto budete potřebovat pro Vaši pojišťovnu při nárokováni slevy na pojištění z důvodu instalace zabezpečovacího systému.